Hakkımızda

Pixel Media
Dijital Reklam Ajansı


Müşteri odaklı çalışan, önce müşterisini dinleyen, isteklerini tek tek not alan, sonra yılların deneyimi ile kendi fikirlerini ortaya koyan ve karşılıklı görüş alışverişini harman yaparak istenilenin daha üstünde güzellikleri müşterilerine sunmanın bilinci ile çalışan bir web tasarım firmasıyız.


Tüm kurum ve kuruluşların hedef pazarına uygun yapıda dinamik çözümler oluşturmak. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel; kolay kullanılabilen, doğru yönlendirmelerin yapıldığı web tasarım çatısını kurmak. Müşterinin bilinçlenmesi açısından gerekli tüm teknik bilgileri ve yönlendirmeleri anlaşılır bir biçimde müşteriye sunmak. Tasarım kriterlerini nelerin etkileyeceği hakkında müşteriyi bilgilendirmek.


Siz Değerli Müşterilerimize Notumuz.

Web tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde; web tasarım firmaları ile yaptığınız görüşmelerde bolca soru sormaktan çekinmeyiniz. Özellikle fiyat alırken, hangi nitelikler için fiyat aldığınız konusunda ayrıntılı bilgi edinmeye gayret gösterin. Aldığınız teklif fiyat içine hangi ürün ve özelliklerin dahil olduğunu öğrenerek kıyaslama yapmaya özen gösterin. Doyurucu bilgi ve tecrübe 'e sahip kişiler ve kurumlar olmalarına kanaat getirdikten sonra siparişinizi vermenizi tavsiye ediyoruz. Biliyoruz ki; İLETİŞİM bilgiden çok daha fazla önem kazanarak, pozitif bir enerji doğurmaktadır. Doğru iletişim kurulmadan doğru ürüne ulaşılamaz.

Neden Pixel ?

1Yeni Nesil Sistemler
Projelerimizde kullandığımız altyapılar sürekli güncellenebilir yeni nesil web altyapılarından oluşmaktadır. Böylece sahip olacağınız web sitesinde mobil ve tablet uyumundan Google uyumlu kodlamasına kadar tüm işlemler tarafımızca sorunsuz olarak yapılmaktadır.
2Proje Sonrası Destek
Yaptığımız tüm projelerde proje sonrası sunduğumuz destek ile en ufak sorununuzda dahi her zaman yanınızdayız. Destek paketlerimiz yazılım güncellemelerinin yanı sıra hosting sağladığımız müşterilerimiz için günlük , haftalık , aylık yedekleme de içermektedir.
3Alanında Uzman Ekip
Tasarım ve yazılım alanlarında uzman ekibimizle birlikte projelerinizi en kısa sürede sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Bir web sitesinde olmazsa olmazları bir noktaya toplayıp size sunmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Partnerlerimiz